تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

۱-نحوه انتخاب محصول
شما  کاربر و یا مشتری عزیز می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.
این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع مدل ها، به شما کمک خواهد کرد  مستقیماً بر روی مدل هایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.
برای توضیحات و  بررسی بیشتر مدل ها حتماً بر روی گزینه “توضیحات” در پایین محصولات یا بر روی تصویر مدل مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.
پس از بررسی مدل های حائز شرایط، می توانید این مدل ها را در قسمت محصولات مرتبط در پایین صفحه با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید..

 

۲-نحوه سفارش محصول مورد نظر- ویرایش سفارش
پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید ” نمایش” و یا کلیک بروی هر محصول و بعد با کلیک بروی گزینه سفارش دهید  تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل ، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ارسال و یا  ثبت ، سفارش شما ثبت می شود

 

۳-نحوه تحویل کالا و  پرداخت وجه سفارش

برای پیگیری زمان دقیق ارسال سفارش خود به بخش تماس با ما و شماره های موجود در سایت به قسمت پشتیبانی مراجعه کنید. 

سفارشات موجود در انبار بعد از حداقل  ۲۴ ساعت کاری و حداکثر ۷۲ ساعت کاری ارسال می شود

پرداخت وجه سفارش برای مشتریان نصف مبلغ انجام آماده سازی کار و یا ارسال محصول از مشتریان دریاف میکنیم و الباقی وجه درزمان دریافت محصول و درب منزل صورت می گیرد(اخذ توسط مامور پست). هزینه ارسال از مشتریان عزیز نصف مبلغ  دریافت می شود {فقط در تهران این عمل صورت می گیرد } و هزینه ارسال محصول در شهرستان بصورت کامل به عهده خود مشتریان نیز می باشد .

 

۴-روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه – انصراف از خرید

تولیدی هاشمی
  برای کلیه سفارشات  فرصت تست  و بازکردن کالا را هنگام تحویل کالا را توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است.

کلیه محصولات ارایه شده در گالری هاشمی دارای گارانتی ۵ سال ساله هستند
درصورتی که سفارش خریدار با ثبت سفارشی که در سایت برای محصولات داشته است  مطابقت نداشته باشد می توان ظرف مدت ۲۴ ساعت بعد از دریافت سفارش مشکل خود را ازشماره تماس در سایت مطرح نمایید  محصول  را عودت نماید و محصول جدید را دریافت کند